«چه خبر» سراغ رانندگان می رود/ پخش «زیر گذر طنز»

[ad_1]

براساس اخبار خبرگزاری های رسمی، برنامه «زیر گذر طنز» که به معرفی آثار طنزنویسان ایرانی می پردازد، روز یکشنبه ۱۲ شهریور با قصه ای طنز از مجموعه داستان های کتاب «بچه ها من هم بازی» نوشته زنده یاد منوچهر احترامی روی آنتن می رود.

کتاب‌های «بچه‌ها من هم بازی» مجموعه‌ای از نوشته‌های کودکانه منوچهر احترامی از زبان کودکان درباره اتفاقات مختلف زندگی است که در «بچه‌ها گل آقا» منتشر می‌شد، ایشان می‌گفت: من این طور نوشته‌ها را سال ۵۲ برای رادیو می‌نوشتم.

«زیر گذر طنز» برنامه ای از گروه طنز و سرگرمی رادیو صبا است که به تهیه کنندگی مهدی خانی پور، گویندگی مهرناز فقیهی و با بازی اشکان صادقی، علیرضا تابان و آسیه گرجی روزهای یکشنبه و سه شنبه در ساعت ۱۶:۳۰ به مدت ۱۵ دقیقه روی موج اف ام ۱۰۵.۵ مگاهرتز از رادیوصبا پخش می شود.

تاملی طنزآمیز بر عواقب پیامک‌بازی در حین رانندگی

برنامه «چه خبر» از رادیوصبا برای رانندگانی که پشت فرمان اتومبیلشان پیامک بازی می کنند، توصیه هایی با زبان طنز مطرح می کند.

برنامه «چه خبر» که هر روز با هدف اطلاع رسانی و آگاهی قسمتی براساس آخرین اخبار روز دنیا به زبان طنز روی آنتن می رود، روز یکشنبه ۱۲ شهریور به عواقب و خطرات پیامک بازی در پشت فرمان اتومبیل می پردازد.

بر اساس بررسی های جدید ارسال پیامک حین رانندگی احتمال تصادف را تا ۲۳ برابر افزایش می دهد.

«چه خبر» برنامه ای از گروه مسابقات و تفریحات رادیوصبا به تهیه کنندگی و نویسندگی مهدی استاد احمد و گویندگی سجاد شهرابی است که هر روز ساعت ۰۶:۳۰ به مدت ۱۵دقیقه روی موج اف ام ۱۰۵,۵ مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.

[ad_2]
مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*