نقدها منصفانه و بدون مچ‌گیری باشد/ زبان گویای مردم باشیم

[ad_1]

براساس اخبار خبرگزاری های رسمی، در مراسمی با حضور علی دارابی معاون امور استان های سازمان صدا و سیما و جمعی از مسئولان استانی علی ملااحمدی به عنوان مدیر کل جدید صداوسیمای مرکز اردبیل منصوب شد.

دارابی در این مراسم با اشاره به فعالیت های شبکه های استانی صداوسیما در بخش های مختلف گفت: ٣٣ شبکه استانی با استفاده از توان و ظرفیتی که در اختیار دارند آیینه تمام نمای تمامی رخدادهای کشور هستند.

معاون امور استان ها نقد منصفانه و پرهیز از هرگونه مچ گیری و سیاه نمایی در شبکه های استانی صدا و سیما را از مهمترین فعالیت های آنها عنوان کرد و افزود: شبکه های استانی با تولید برنامه های تاثیرگذار زبان گویای مردم هستند.

وی با اشاره به فعالیت های صدا و سیمای اردبیل مردم این استان را مردمی متدین و با ریشه ایران اسلامی دانست و گفت: اردبیل پیشگام حفظ ارزش های اسلامی در تاریخ ایران بوده است و بسیاری از مشاهیر ایران مربوط به این استان هستند که باید شناسانده شوند. امسال ۳۳ مستند از مراکز و ۲ مستند فاخر در ۱۴ هزار دقیقه از پیاده روی اربعین در هر استان تهیه شده است که به زودی از شبکه های سراسری و بین المللی پخش خواهد شد.

آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در این مراسم با اشاره به جنگ رسانه ای حاکم در دنیا گفت: برای غلبه بر هجمه های رسانه ای باید در مجموعه صدا وسیما از نیروهای کاربلد، انقلابی، متخصص و با انگیزه بهره جست.

وی افزود: از مدیرکل جدید صداوسیمای استان اردبیل می خواهم به شبکه سبلان به عنوان شبکه استانی نگاه نکند. شبکه سبلان بین المللی است و مردم جمهوری آذربایجان تمام برنامه های شبکه سبلان و رادیو آران را با علاقه دنبال می کنند.

 صدیف بدری نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی نیز دیجیتالی کردن شبکه های تلویزیونی در سراسر استان به ویژه مناطق روستایی، توجه به زیرساخت های صداوسیما ، تولید سریال ها و فیلم های پرمحتوا و توجه به معیشت کارمندان را از معاون امور استان های سازمان صداوسیما خواست.

اقبال عباسی سرپرست استانداری اردبیل نیز گفت: صداوسیما باید در تولید و پخش برنامه های خود به عنوان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران عمل کند و از سلایق مختلف بهره می برد. قوام و دوام دولت ها به اطلاعات، ارتباطات و انتظامات وابسته است و در عصری که تمام اطلاعات با یک تلفن همراه جابجا می شود باید نیروهای شاغل در مجموعه صدا و سیما به علم و تجهیزات روز مجهز شدند.

عبدالله مددی مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز اظهار کرد: اقدامات بسیاری در طول ۶ سال خدمتم در صدا و سیمای مرکز اردبیل انجام گرفت که همه آنها به کمک هنرمندان و کارمندان صدا و سیمای مرکز اردبیل بوده است. ۷ هزار دقیقه تعهد برنامه‌سازی ما در سال گذشته در حوزه اقتصاد مقاومتی بوده است که ما ۲۱ هزار دقیقه در این زمینه برنامه‌سازی کردیم.

در پایان این مراسم که در مجتمع فدک اردبیل برگزار شد از زحمات ۶ ساله عبدالله مددی مدیر کل سابق مرکز تقدیر و سکان داری مجموعه صدا و تصویر مرکز اردبیل به علی ملا احمدی سپرده شد.

علی ملااحمدی پیش از این قائم مقام مرکز خلیج فارس بود و تهیه کنندگی تلویزیونی، مدیریت روابط عمومی، معاونت سیما و مشاور اجرایی و تولید پیام صداوسیمای مرکز ارومیه، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی را در سابقه خود دارد.

[ad_2]
مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*