نشست قرارگاه رسانه ای ستاد بحران غرب کشور برگزار شد

[ad_1]

براساس اخبار خبرگزاری های رسمی، علی دارابی معاون امور استان های صدا و سیما با حضور در رادیو کرمانشاه گفت: راه اندازی رادیو امید در جریان زلزله اخیر اقدامی ارزشمند است و این رادیو باید مطالبات مردم و اقدامات صورت گرفته را به خوبی منعکس کند.

وی در ادامه با حضور در جلسه قرارگاه رسانه‌ای ستاد بحران غرب کشور که به میزبانی صدا و سیمای کرمانشاه برگزار شد ضمن قدردانی از زحمات صدا و سیمای مراکز کرمانشاه، ایلام و کردستان به خاطر پوشش رسانه‌ای مناسب اخبار زلزله اخیر، اظهار کرد: اطلاع رسانی باید در کنار امید قسمتی و تقویت روحیه مردم باشد.

دارابی جدی گرفتن موسیقی، عکس، تصاویر و استفاده از ظرفیت رادیو نما برای ایجاد هم افزایی در استان را لازم دانست و افزود: باید همچنان با هدف تسهیل در امدادرسانی به زلزله زدگان مردم را در جریان آخرین اخبار قرار دهیم.

معاون امور استان‌ها زیرنویس، اخبار ۶۰ ثانیه ای، آموزش نیروی انسانی در حوزه‌های تخصصی، تقویت فضای مجازی، آرامش قسمتی و آسیب شناسی ستاد بحران را از مهم‌ترین محورهای دستور کار در این جلسه عنوان کرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه نیز از تلاش بی وقفه کارکنان این مرکز در پی وقوع زلزله اخیر قدردانی کرد و گفت: هم اکنون ۱۰ گروه خبری و گزارشی در مناطق زلزله زده مستقر شده اند تا آخرین اخبار و وقایع این حادثه را  از طریق شبکه های استانی، ملی و برون مرزی به مردم اطلاع رسانی کنند.

رحیمی همچنین از تلاش‌ها و همکاری صدا و سیمای دیگر مراکز قدردانی کرد و مدیران مراکز ایلام و کردستان به ارائه گزارشی در خصوص اقدامات صورت گرفته پرداختند.

در پایان این جلسه معاون امور استان ها از مدیران کل صدا و سیمای مراکز کرمانشاه، کردستان و ایلام با اهدای لوح، قدردانی کرد.

[ad_2]
مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*