ماجرای گذرنامه گمشده و جبران یک ماه عسل معوق

[ad_1]

براساس اخبار خبرنگار مهر، نمایش رادیویی «ماه عسل معوق» درباره زوجی است که می خواهند به سفری در خارج از کشور بروند اما گذرنامه زن گم شده است و این سفر قرار است جایگزین سفری باشد که قرار بوده این زوج چند سال قبل به ماه عسل بروند و هنوز معوق مانده است.

در این نمایش فرانک به دنبال گذرنامه اش است و با دوستش گیسو تماس می گیرد و از وی درباره گذرنامه پرس و جو می کند و خودش هم توضیح می دهد که همه جا را گشته و آن را پیدا نکرده است. در حین مکالمه نیز همسرش بهروز دایم از وی می خواهد مکالمه اش را قطع کند.

قسمتی از دیالوگ های این نمایش را در زیر می خوانید و می‌توانید نمایش را به طور کامل در فایل ضمیمه گوش کنید. همچنین مخاطبان می‌توانند برنامه های رادیو نمایش را روی موج اف ام ۱۰۷.۵ بشنوند.

*آها… ها؟ با دقت دیدی گیسو جان؟ راهرو… دور و بر جاکفشیت؟… ای بابا، آره بابا دیدم، راه پله و پاگردها رو سه بار گشتم، خونه؟ خونه رو که اصلا زیر و رو کردم. نیست که نیست، انگار اصلا همچین چیزی وجود نداشته… چیزی بگم والا… با این اوضاع دیگه سفرمون کنسله دیگه.

– فرانک…فرانک… قطع کن دیگه بابا… ببینم چه گِلی باید به سرمون بگیریم؟

*گیسوجان! حالا فردا حضوری میام با هم حرف می زنیم خب؟… نه قربونت برم زحمت نکش شما… آره خوبم…دیگه قسمت این بوده دیگه، چی کار میشه کرد؟

– قطع کن دیگه.

*مرسی عزیزم، ببخشید تو رو هم ناراحت کردم فدات شم. فعلا خداحافظ.

– قطع کن دیگه اههه… اصلا حواست به ساعت هست؟

* آره اقا یه چشمم فقط به ساعته.

– پس حتما می دونی هواپیمامون یک ساعت دیگه می پره.

*خب الان می گی چی کار کنم هان؟ بدون گذرنامه میذارن سوار هواپیما شم؟…

[ad_2]
مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*