رییس صدا و سیما با سیدحسن نصرالله جلسه کرد

[ad_1]

براساس اخبار خبرگزاری های رسمی به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان صدا و سیما شب گذشته ۲۶ مهر با سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌ الله لبنان جلسه و درباره تحولات میدانی سوریه، عراق و لبنان و پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت بحث و گفتگو کردند.

همچنین در این جلسه به نقش رسانه‌ها در جبهه مقاومت اشاره و تاکید شد حضور رسانه‌های جبهه مقاومت در کنار نیروهای میدانی تاثیر بسزایی در پیروزی‌های اخیر داشته است.

رییس سازمان صدا و سیما بستن هشت مرکز رسانه‌ای به دست رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

رییس سازمان صدا و سیما بعد از جلسه با مدیران رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در دفتر بیروت در مصاحبه با خبرنگاران صدا و سیما با اشاره به یورش نیروهای رژیم صهیونیستی به هشت مرکز رسانه‌ای در کرانه باختری رود اردن در فلسطین اشغالی گفت: این حرکت صهیونیست‌ها بیانگر نگرانی شدید آن‌ها از تاثیر رسانه‌های مقاومت است.

علی عسکری عنوان کرد: سکوت حامیان رژیم صهیونیستی و به ویژه آمریکا در قبال این حرکت صهیونیست‌ها، بار دیگر دروغ بودن ادعاهای آن‌ها درخصوص آزادی بیان را مشخص کرد.

رییس رسانه ملی با بیان اینکه ائتلاف آمریکا – صهیونیست مخالف هرگونه رسانه مروج فرهنگ مقاومت و ایستادگی است، بیان کرد: رسانه‌های جبهه مقاومت با این‌گونه حرکات بیش‌تر از گذشته به اهمیت کارشان پی ببرند و نسبت به تبیین حقایق و گسترش فرهنگ مقاومت تلاش کنند.

علی عسکری تاکید کرد: صهیونیست‌ها به زودی جواب این کار خود را از مقاومت خواهند گرفت.

[ad_2]
مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*