«رادیو رسانه زندگی» شعارمان باشد/ استقبال از رادیو محرم

[ad_1]

براساس اخبار خبرگزاری های رسمی به نقل از رادیو ایران، حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی پس از بازدید از استودیوهای معاونت صدا، در استودیوی پخش رادیو ایران حضور یافت و گفت: من با این رسانه بیگانه نیستم و بنا به مسئولیت های مختلف فرهنگی که داشتم، مدت ها در تعامل هستم.

معاون صدای رسانه ملی ادامه داد: در سپهر رسانه امروز نقش صدا نقشی بی بدیل است و جایگزین ندارد و تکنولوژی ها پیشرفت می کنند، مدل های مختلف ارائه پیام رخ می دهد و رسانه ای جای دیگری را تنگ نمی کند.

وی در قسمتی از سخنانش بیان کرد که «رادیو رسانه زندگی» می تواند شعار رادیویی ها باشد.

شاه آبادی درباره رادیوهای فصلی و فعالیت شان در مناسبت ها و فصل های مختلف بیان کرد: مناسبت ها راهنمای ما هستند و حس و حال مردم هم در مناسبت های مختلف، کاملا متفاوت می شود از طرف دیگر کسانی که به نوعی پیام رسان عاشورا بودند قریب به بیش از ۱۴۰۰ سال که از واقعه عاشورا می گذرد هر کدام به نوعی پیام محرم را منتقل کردند.

معاون صدای رسانه ملی درباره رادیو اربعین نیز تصریح کرد: رادیو اربعین یکی از این رادیوهای فصلی است که از ماه صفر  کار خود را آغاز خواهد کرد. ایجاد رادیوی محرم برای اولین بار در رسانه ملی نیز از اولین ساعات روز اول محرم آغاز شد و خوشبختانه گزارش های ما نشان می دهد که مورد استقبال مردم قرار گرفته است. اگر چه اطلاع رسانی ها دیر بود در قسمتی از ساعات روز، در جایگاه سومین رادیویی از حیث شنیداری واقع شد.

[ad_2]
مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*