«رادیو جمعه» به مرخصی ۲ ماهه می‌رود/ پخش دوباره بعد از ماه صفر

[ad_1]

براساس اخبار خبرگزاری های رسمی به نقل از شبکه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان تهیه کننده و سردبیر رادیو با اعلام این خبر که برنامه «رادیو جمعه» به مدت ۲ ماه از رادیو ایران پخش نخواهد شد، گفت: برنامه «رادیو جمعه» فقط با ۴ قسمت دیگر مهمان مخاطبان است که شامل ویژه برنامه «عیدانه و لبخند» به مناسبت عید غدیر هم می شود.

قدوسیان ادامه داد: جمعه دهم شهریور مصادف شده با عید سعید قربان که هنرمندان «رادیو جمعه» ویژه برنامه ای را به همین مناسبت تدارک دیده اند و همچنین روزهای ۱۷ و ۲۴ شهریور ماه نیز طبق روال از ساعت ۹ صبح برنامه را روی آنتن می برند. با توجه به کنداکتور پخش رادیو ایران ویژه برنامه «عیدانه و لبخند» که توسط هنرمندان «رادیو جمعه» تهیه و تولید می شود در روز عید سعید غدیر خم شنبه ۱۸ شهریور از ساعت ۱۰ الی ۱۲ روانه آنتن خواهد شد.

تهیه کننده برنامه «رادیو جمعه» بیان کرد: مانند سنوات گذشته «رادیو جمعه» در ایام محرم و صفر پخش نمی شود و ما تلاش می کنیم در این مدت با اصلاح روند یکساله خود ایرادهای برنامه را به حداقل برسانیم. بازنگری در بخش های برنامه از دیگر کارهایی است که در مدت توقف برنامه انجام خواهد شد و این کار حتما متناسب با نظر مخاطب خواهد بود.

قدوسیان در پایان گفت: بدون شک اجرای برنامه در فصل جدید میدانی خواهد بود و با حضور جدی تر تماشاگران برنامه ضبط خواهد شد.

«رادیو جمعه» تلفیقی از هنرمندان پیشکسوت و جوان است که در ۲ سال گذشته روی آنتن شبکه رادیویی ایران رفته است.

[ad_2]
مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*