رادیو اربعین پاسخگوی نیاز مردم است/ ارتباط ۲۴ ساعته با مخاطب

[ad_1]

فرهاد دهنوی یکی از تهیه‌کنندگان رادیو اربعین درباره رویکردهای این شبکه رادیویی به خبرنگار مهر عنوان کرد: امسال رادیو اربعین به مراتب بهتر از سال گذشته است و اتفاقات بسیار خوبی در آن در حال رخ دادن است.

وی ادامه داد: این اتفاقات خوب باعث شد که استقبال زیادی هم از برنامه ها بشود به گونه ای که یک روز رادیو اربعین به اندازه سه ماه یک شبکه رادیویی پیامک دارد.

این تهیه کننده رادیو درباره اینکه رادیو اربعین چقدر می تواند به مردم و کسانی که به پیاده روی اربعین می روند کمک کند، گفت: این تنها شبکه رادیویی است که در این ۲۲ سال که من در رادیو کار می کنم در یک بازه زمانی به شکل مناسبتی ایجاد می شود و بسیار هم موفق است چون هدفمند است، اتاق فکر دارد و برنامه ها در چند شاخه طراحی می شوند.

وی با اشاره به حوزه ها و شاخه های برنامه سازی در رادیو اربعین عنوان کرد: اطلاع رسانی، ارتباط با مخاطب، بهداشت، یادگیری زبان عربی، آموزش برای سفر و… از جمله این شاخه‌ها هستند. ما برای مخاطبان پیاده روی اربعین از لحظه ای که تصمیم می گیرند به سفر بروند تا زمانیکه بازمی‌گردند آموزش داریم. در آنجا نیز آنها را راهنمایی می کنیم که چه مسیرهایی بروند چطور پاسپورت را انتقال دهند و چه کارهایی باید انجام دهند.

دهنوی اضاف کرد: رادیو اربعین همین یک ماه که روی آنتن می رود، ایجاد نشده است بلکه ۶ ماه و این یک ماه است چون ۶ ماه برای آن برنامه ریزی می شود و برنامه تولید می کنیم.

این تهیه کننده رادیو اربعین درباره تعامل با مخاطبان عنوان کرد: ما ۲۴ ساعته با مردم ارتباط داریم و شاید در یک روز چند هزار تلفن از سوی مردم داشته باشیم.

وی در پایان اظهار کرد: ما در تمام مرزهایی مثل مهران، چزابه و دیگر مسیرها سه گزارشگر داریم و مسئولان دایم با ما در ارتباط هستند. رضا کوچک زاده مدیر رادیو گفتگو و محمد جوادی نژاد از مدیرانی هستند که بسیار در حوزه رادیو اربعین کمک کردند.

[ad_2]
مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*