دیدار مدیر شبکه کوثر افغانستان با مدیر شبکه قرآن و معارف سیما

[ad_1]

براساس اخبار خبرگزاری های رسمی، محمد مهدی تقدسی مدیر شبکه قرآنی کوثر افغانستان ضمن بازدید از ساختمان و استودیو های پخش برنامه شبکه قرآن و معارف سیما با محمدحسین محمدزاده مدیر این شبکه دیدار و درباره استفاده از برنامه های قرآنی در شبکه کوثر با وی گفتگو کرد.

در ابتدای این دیدار که ظهر امروز شنبه ۲۴ تیر ماه رخ داد، مدیر شبکه قرآنی کوثر گزارشی از فعالیت ها و برنامه های در حال پخش این شبکه افغانی ارایه داد و از محمدحسین محمدزاده بابت تهیه، تولید و پخش برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما قدردانی کرد.

تقدسی به برخی از برنامه های شبکه کوثر اشاره و عنوان کرد: تمام تلاشمان این است که شیعیان کابل وقتی شبکه کوثر را تماشا می کند تمام مباحث تعلیمی علوم قرآنی را فرا بگیرند و بتوانیم یک مکتب قرآنی باشیم که شبکه قرآن می تواند با در اختیار گذاشتن تجربیات و برنامه های خوب خود این راه را برای ما هموار کند.

در بخشی از این دیدار محمدزاده گفت: خداوند راه بسیار پربرکتی را برای شما فراهم کرده است و ما هم نیز در همین مسیر با شما قدم برمی داریم که این خود جای شکرگزاری دارد.

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما به برنامه سازی در حوزه قرآن و معارف اشاره کرد و بیان کرد: این شبکه در تمام گستره قرآن از جمله آموزش، تفسیر، معارف قرآنی، سبک زندگی قرآنی و همچنین در قالب هنر تلاوت برنامه های بیشماری تهیه و تولید کرده است که می توانیم با هماهنگی و از طریق اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی با هم در تعامل باشیم.

در پایان این دیدار محمدزاده بر تعامل بین این ۲ شبکه تاکید کرد و مقرر شد ارتباط بیشتر و بهتری با این شبکه برقرار شود.

[ad_2]
مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*