«جمعه ایرانی» تلویزیونی شد/ پخش همزمان با سالگرد انقلاب

[ad_1]

سعید توکل تهیه کننده برنامه رادیویی «جمعه ایرانی» در بازدید از غرفه خبرگزاری های رسمی در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها درباره این برنامه که حدود سه سال است تعطیل شده است، گفت: به دعوت علی دارابی معاون امور استان های صدا و سیما که خودش از علاقه مندان برنامه «جمعه ایرانی» است و در جریان محبوبیت این برنامه قرار دارد پیشنهاد شد که این برنامه دوباره ضبط شود.

وی ادامه داد: این برنامه در فصل جدید با هنرمندان خوش قریحه شهرهای مختلف کشور تولید خواهد شد. ما بررسی کردیم تیم های هنری مختلفی در شهرهای مشهد، یزد، اصفهان و … وجود دارند که شناسایی می شوند، به تهران می آیند و در کنار هم فصل جدید برنامه را اجرا می کنیم.

توکل توضیح داد: این برنامه قرار است هر هفته ساعت ۹ تا ۱۱ از شبکه های استانی پخش شود و همچنین روی آنتن شبکه تلویزیونی «شما» خواهد رفت. احتمال دارد که این برنامه به صورت «رادیونما» یا «رادیو تصویری» پخش شود.

این تهیه کننده برنامه های رادیویی در پایان درباره زمان پخش «جمعه ایرانی» اعلام کرد تصمیم بر آن است که همزمان با چهلمین جشن پیروزی انقلاب این برنامه روی آنتن برود.

همچنین منوچهر آذری در این بازدید گفت: ان شاالله در آینده بسیار نزدیک با جایگاهی بهتر در «جمعه ایرانی» در خدمت همه مردم خواهیم بود. این بار همه هنرمندان شهرها و نخبگان هنری استان ها در برنامه ما حضور خواهند داشت البته این هنرمندان به تهران می آیند.

به گفته وی، برنامه ریزی شده که برنامه در ۲۲ بهمن به آنتن رود.

توکل در ادامه این جلسه گفت: ما برنامه را دوباره با حضور مردم تولید خواهیم کرد ولی این بار فقط برنامه زیر نظر معاونت استان ها ضبط و از تمام شبکه های رادیویی استانی پخش می شود.

وی ادامه داد: این برنامه همزمان با جشن های پیروزی انقلاب هر هفته روی آنتن می رود و هر هفته به نوعی یک جشنواره «طنز و تبسم» خواهیم داشت. این همگرایی تمام هنرمندان خوب کشورمان خواهد بود و ما مجموعه ای از مسابقات را هم خواهیم داشت.

تهیه کننده «جمعه ایرانی» در توضیح بیشتر سری جدید برنامه گفت: بچه های شهرستان ها هر هفته چند نمایش اجرا می کنند و من فکر می کنم حضور این افراد از شهرستان‌های مختلف و گرمی و تنوع لهجه هایشان باعث جذابیت برنامه می شود. همچنین صدا و تصویر هنرمندان جدیدی را خواهیم داشت و موجی از حضور پیشکسوت ها در برنامه ایجاد خواهد شد.

آذری در ادامه درباره نبود سعید توکل در این چند سال در رادیو اظهار کرد: توکل تهیه کننده باتجربه ای است که سال ها عمرش و سلامتی اش را در رادیو گذاشت که سابقه بسیاری دارد و باید از وی بهره برد.

وی ادامه داد: برنامه رادیویی ما ۱۲ سال روی آنتن بود، شنونده داشت و ما تمام مسایل روز را با طنز و موسیقی به مردم اطلاع رسانی می کردیم.

این هنرمند رادیو درباره شروع به کار دوباره «جمعه ایرانی» اظهار کرد: زمانی شما ساختمانی را برپا می کنید و بعد خراب می شود و ما حالا دوباره باید فونداسیون بریزیم و بنای دیگری را برپا کنیم و این کمی طول می کشد تا بتوانیم بازخوردها و نقاط ضعف و قوت ها را دریابیم.

[ad_2]
مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*