تقدیم چهار نمایش رادیویی به پیشگاه امام رضا (ع)

[ad_1]

براساس اخبار خبرگزاری های رسمی، «شمیم بنفشه‌ها»، «امید»، «کذابه» و «رویای گرم» عناوین آثاری هستند که محمد محمودی نویسندگی آنها را بر عهده داشته و در این روز از شبکه رادیویی نمایش پخش می‌شوند.

در خلاصه داستان «شمیم بنفشه‌ها» آمده است: در مسیر عبور کاروان امام رضا از مدینه به مرو، امام رضا (ع) در اهواز بیمار می شود. طبیب زندیقی به بالینش می‌آید. امام رضا از وی می خواهد تا روغن بنفشه و نیشکر برایش بیابد اما طبیب به وی می گوید که فصل چنین گیاهانی نیست و … .

این نمایش رادیویی به کارگردانی محمد پورحسن و با هنرمندی فریبا طاهری، رحمان باقریان، احمد گنجی، شیوا رفیعیان، محمد آقا محمدی، نورالدین جوادیان و میرطاهر مظلومی روزجمعه ، ۱۳ مردادماه ساعت ۷:۱۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود.

نمایش‌های «امید»، «رویای گرم» و «کذابه» نیز به همین مناسبت، در ساعت‌های  ۱۲ روز پنجشنبه، ۱۸:۱۵ و ۱۲ ظهر روز جمعه از رادیو نمایش پخش می شود که مهین فردنوا کارگردانی آنها را بر عهده دارد.

شهناز دهکردی و شهلا نیساری تهیه کنندگان، پیروز صدرایی و علی حاجی نوروزی صدابرداران و نازنین حسن پور به همراه محمدرضا قبادی فر افکتور این آثار هستند.

[ad_2]
مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*