تاکید معاون جدید صدا بر رسیدگی به وضعیت معیشت کارکنان رادیو

[ad_1]

براساس اخبار خبرگزاری های رسمی، حجت‌الاسلام موسوی مقدم در مراسم تکریم و معارفه معاونان جدید و قدیم صدای رسانه ملی با بیان اینکه در عصر تعدد رسانه ها، اثرگذاری رادیو از بین نرفته و همچنان دوام و قوام دارد، گفت: یکی از اسرار این اثرگذاری قدرت سحرآمیز کلام و بیان است که هم مخاطب را اقناع می‌کند، هم متنوع و قابل توسعه است و هم ذاتش هنری است که در جان و دل می‌نشیند.

وی بالا رفتن نرخ متوسط شنونده‌های رادیو را در سال‌های اخیر نویدبخش دوام و ماندگاری این رسانه دانست و اظهار کرد: با وجود تعدد رسانه‌های امروز، طبیعی است که اوضاع برای رادیو سخت شده باشد اما باید برای تداوم اثرگذاری این رسانه فراگیر، در عملکردش بازنگری کرد تا از مجموعه شرایط موجود، رقابت های رسانه‌ای‌ و نیازهایی که در مخاطب بوجود می‌آید، نتیجه مناسبی به دست آوریم.

قائم مقام سازمان صداوسیما با تأکید بر اینکه نیاز مخاطب باید به سرعت و به صورت مداوم رصد شود، بیان کرد: رادیو ظرفیت جریان سازی و گفتمان سازی بالایی دارد و باید آن را توسعه داد.

وی با قدردانی از تلاش های معاون پیشین صدا در مدت تصدی این مسئولیت، ابراز امیدواری کرد معاون جدید صدا بتواند با بهره مندی از تجربیات فرهنگی و توانمندی ها و روحیه با انگیزه و خلاقانه برای اعتلای این معاونت و دوام و قوام رادیو گام بردارد.

شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی نیز در این مراسم با تاکید بر اینکه رادیو رسانه شنیداری است و باید همه توانایی های آن بروز و ظهور یابد، یادآور شد: باید برای پیشرفت رادیو در سه عرصه محتوا، فنی و معیشت کارکنان گام برداشت. در عرصه محتوا پرچم شفافی برای تحول داریم و رادیو مستعدترین رسانه برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب است.

معاون صدا با اشاره به موارد تاکید شده در پیوست حکم رییس سازمان تصریح کرد: باید ذیل تک تک این ماموریت ها مشخص شود که رادیو باید به چه افقی برسد و برای رسیدن به این افق چه اقداماتی باید انجام گیرد.

شاه آبادی همچنین بر لزوم حفظ ارتقای ظرفیت و آموزش نیروی انسانی رادیو تأکید و عنوان کرد: امیدوارم با تقویت یکپارچگی کارکنان این معاونت، رادیو مرجع پذیرش، تقویت، آموزش و ارتقای نیروی انسانی خود و صدور آن به بخش های دیگر سازمان باشد.

نسرین آبروانی نیز در این نشست با قدردانی از مدیران و کارکنان رادیو افزایش مخاطبان رادیو را مدیون تخصص و تعهد مدیران شبکه های رادیویی دانست و ابراز امیدواری کرد در دوره جدید شاهد تحول و پیشرفت در این حوزه باشیم.

در این مراسم مشاور اجرایی و رییس حوزه مدیر، مدیرکل روابط عمومی‌، رییس مرکز پژوهش و سنجش افکار و مدیران صدای رسانه ملی حضور داشتند.

[ad_2]
مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*