برترین های دو بخش خبر و صدای بیستمین جشنواره تولیدات معرفی شدند


براساس اخبار خبرنگار مهر، در ادامه برنامه های بیستمین جشنواره تولیدات رادیو تلویزیونی مراکز استانهای صدا و سیما، بعد از ظهر امروز چهارشنبه برترین های دو بخش خبر و صدا مشخص و تجلیل شدند.

با برگزاری مراسم های پایانی این دو کمیسیون و اعلام رای هیات داوران، برترین های بخش صدا و خبر در زیربخش های مختلف معرفی و با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از آنها تجلیل به عمل آمد.

در بخش اصلی جشنواره و در حوزه کارهای کودک، فاطمه زارع و فریبا هاشمی از مراکز یزد و فارس حائز رتبه‌های برتر شدند.

در حوزه برنامه‌های عصرگاهی و صبحگاهی نیز مراکز برتر، یزد، کردستان، چهارمحال و بختیاری و مهاباد بودند که جوایز نفرات برتر به ترتیب به راضیه دهقانی‌زاده، فهیمه اصفهانیان (نویسنده رادیو) و سعید طالبی‌پور (گوینده مرد)، لادن کلوندی (گوینده زن)، زهرا اردستانی و عطاءالله سراجی اهدا شد.

در حوزه نمایش‌های رادیویی نیز مرکز خلیج فارس خوش درخشید و علی ترابی، عزت ریحانی و امید تنی به ترتیب موفق به کسب رتبه‌های نخست تهیه‌کنندگی، بازیگر زن و کارگردانی شدند.

در بخش جنبی کمیسیون صدای این دوره از جشنواره هم مراکز سیستان و بلوچستان، ایلام و کردستان خوش درخشیدند و جوایز نفرات برتر در حوزه دفاع مقدس به ترتیب به ندرت نوروزی، مریم امینی و سحر رحیمی، تهیه‌کنندگان این سه مرکز اهدا شد.

در بخش خبر هم روناک رحیم‌زاده سردبیر خبر رادیو مهاباد، خاطره تیموری خبرنگار رادیو گلستان، مریم ملک‌پور گوینده خبر رادیو مرکز اصفهان، مرتضی قندهاری سردبیر خبر تلویزیون سیمای مرکز گلستان، خالد بلوچ‌زهی خبرنگار خبر تلویزیون سیمای مرکز سیستان و بلوچستان، رحمت‌الله دهمرده گزارشگر خبر تلویزیون سیمای مرکز سیستان و بلوچستان، صابر چهری گزارشگر خبر تلویزیون مرکز کرمانشاه، آذین خلجی گوینده خبر تلویزیون سیمای مرکز زنجان، شبنم جلیلیان گوینده خبر تلویزیون مرکز اصفهان، مهرداد نورمحمدی تصویربردار خبر تلویزیون مرکز ایلام، علیرضا نخعی تدوین‌گر خبر تلویزیون مرکز کرمان، فائزه گریست و امید خوش‌نظر از مراکز فارس و کهکلویه و بویراحمد، یحیی اقبالی دبیر خبر مکتوب مرکز لرستان و محدی فتاحی دبیر گزارش مکتوب مرکز ایلام، طیب الله ویسی خبرنگار خبر مرکز کردستان، در بخش اصلی حائز رتبه‌های برتر شدند.

در بخش ویژه کمیسیون خبر این دوره از جشنواره هم مهدی محمودی از مرکز خوزستان، احد یگانی از مرکز آذربایجان شرقی، رامیار روحی از مرکز کردستان، کاظم دهقانی از مرکز یزد و سیده تکتم سیدی از مرکز سیستان و بلوچستان موفق شدند در بخش‌های شعار سال، تولیدات خبرنگاران آزاد، باشگاه خبرنگاران جوان، ماه محرم و اردوهای جهادی و راهیان نور رتبه‌های برتر را به خو اختصاص دهند.

بخش جنبی کمیسیون خبر بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌های صدا و سیما هم به حوزه‌های دفاع مقدس، بهداشت و سلامت و اقتصاد مقاومتی اختصاص داشت که در این بخش‌ها نیز حسن جلال‌نژاد، مهدی کریمی، خدیجه تقیان، حسین ذوالعلی، مریم نعمتی، اعظم فریدون مقدم، ناصر اکبرپور، مریم تکافی و محبوبه آقانوری به ترتیب از مراکز همدان، زنجان، آبادان، کرمان، مهاباد، سمنان، خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری، از خراسان رضوی و قم به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.


مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*