بازگشت دوباره رادیو کتاب

خبری خوب برای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی ؛ رادیو کتاب پس از وقفه ای ۳ ساله مجدداً به رادیو می آید .

رادیو کتاب ، که در زمینه معرفی آثار ناشران و نوسیندگان و مولفان و سیر توحول چاپ و … چند ماهی به فعالیت پرداخته بود ، در دی ماه سال ۱۳۹۳ متوقف شد .

حال مجدداً این رادیو فرهنگی و مفید راه اندازی شده است و مخاطبان علاقمند به کتاب و کتابخوانی می توانند از برنامه های پر محتوای آن نظیر رویدادهای حوزه صنعت چاپ ، مدال ها و جوایز کتاب ، مسائل مربوط به کتابخانه ها ، معرفی کتاب ها و آثار شاخص نویسندگان و برنامه هایی نظیر آن ها استفاده کنند .

لازم به ذکر است که این رادیو بصورت فصلی به فعالیت می پردازد که فصل اول آن در ۲۴ قسمت و تا روز ۲۴ اردیبهشت ماه به روی آنتن رادیو با فرکانس ۹۵/۵ خواهد رفت .

لازم به ذکر است که برنامه‌های زنده رادیو کتاب با نام «گلستانه» از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۴۵ دقیقه، برنامه‌ی دات آی آر مرتبط با کتاب و دنیای مجازی از ساعت ۱۵ تا ۱۷، و رله‌ی برنامه رادیو کتاب، رادیو فرهنگ در رادیو کتاب فصلی در ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه تا ۲۱ ، برنامه‌های یار مهربان از رادیو گفت‌ وگو، کتاب گویا از رادیو نمایش، کتاب‌گویا از وب‌سایت ایرانصدا. چراغ مطالعه از رادیو معارف، قند پارسی از رادیو صبا همچنین برنامه‌های کتابک، چاپ اول، کیمیای کلمات فرآهنگ و … از رادیو فرهنگ در این رادیو پخش خواهد شد.

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*