“ایران آفرین” را ازدست ندهید !

میهمان برنامه فردای “ایران آفرین” تنها ایرانی لیست 10 مخترع برتر جهان می باشد .  گفتگوی مجری برنامه با پیمان سرحدی از مخترعین برتر جهان را که چندی پیش میهمان برنامه خندوانه نیز بوده است را از دست ندهید .

برنامه “ایران آفرین” کاری از رادیو فرهنگ است که هر دوشنبه ساعت 10 صبح از این رادیو پخش شده و به گفتگو با مخترعین ، کارآفرینان و پژوهشگران برتر کشورمان می پردازد .

فردا قرار است مجری برنامه با پیمان سرحدی ،  مخترع ، دانشمند ، پژوهشگر ، کارآفرین و نظریه پرداز در زمینه های فناوریهای نوین و تکنولوژی های برتر جهان و نوآوری و خلاقیت و تنها ایرانی جز ده مخترع برتر جهان، جوان ترین مخترع برتر جهان , و دارای ۵ مدال جهانی،جوان ترین کارآفرین ایران و رتبه اول ایران در بخش صنعت ، به گفتگو بپردازد .

گفتنی است که از اختراعات بسیار مهم و باارزش این جوان با استعداد و افتخارآفرین کشورمان ، پوتین فوق هوشمندی است که توانایی شناسایی مواد رادیواکتیو و تمام اشعه های آن ، مین یابی، شناسایی نبض، فشار خون، دما و رطوبت را دارد. این اختراع هچنین می تواند تمامی پارامترهای حیاتی و محیطی را اندازه گیری و به کمپ اصلی ارسال کند .

این اختراع همچنین توانسته است با کسب بالاترین امتیاز جزء ده اختراع برتر جهان شود تا جایی که سازمان های بزرگ خارجی و شرکت های بزرگی مانند (Swiss army knife) پیشنهاد خرید آن را به این مخترع جوان داده اند .

این برنامه از گروه تاریخ اندیشه و با اجرای مهدی محمدیان و تهیه کنندگی نازنین حاج سیف الله تقدیم علاقه مندان می شود.

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*