اولویت های دولت دوازدهم زیر ذره‌بین رادیو تهران

[ad_1]

براساس اخبار خبرگزاری های رسمی به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، برنامه «مرورگر ۱۳۳۲» هر هفته به یک موضوع اقتصادی علمی اختصاص دارد و این هفته هر شب از ساعت ۱۹:۳۰ در این برنامه مهم ترین اولویت های دولت دوازدهم دنبال می شود. علاوه بر این با مسئولان و فعالان حوزه اقتصادی با توجه به مسئولیتی که در حوزه دولتی، خصوصی و تعاونی بر عهده دارند، در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گفتگو خواهد شد.

در این برنامه اخبار اقتصادی و علمی تهران به صورت ویژه اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی می شود. محوریت اصلی آن هم اقتصاد مقاومتی، کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان است. در «مرورگر ۱۳۳۲» با نخبگان علمی تهران و استان تهران گفتگو و به فناوری های روز و تکنولوژی روز پرداخته خواهد شد.

مهم ترین شاخصه این برنامه گفتگو با کارشناسان و مسئولان کشور برای پیگیری راهکارها و اقدامات سازمان ها در تحقق شعار سال است.

ایجاد سازوکارمناسب، ارتباط با سازمان ها ونهادهای مسئوول در استان تهران به منظور سرعت قسمتی در انعکاس رویدادها و جریان سازی مناسب و موثر رسانه از مهم ترین اهداف تولید این برنامه است که با هدف گذاری و پیگیری مستمر و دقیق در پرداختن به رویدادهای شهرها و روستاهای استان تهران به عنوان پایتخت ایران اسلامی با نگاه فرآیندی انجام می شود.

[ad_2]
مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*