اولویت های دولت دوازدهم زیر ذره‌بین رادیو تهران


براساس اخبار خبرگزاری های رسمی به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، برنامه «مرورگر ۱۳۳۲» هر هفته به یک موضوع اقتصادی علمی اختصاص دارد و این هفته هر شب از ساعت ۱۹:۳۰ در این برنامه مهم ترین اولویت های دولت دوازدهم دنبال می شود. علاوه بر این با مسئولان و فعالان حوزه اقتصادی با توجه به مسئولیتی که در حوزه دولتی، خصوصی و تعاونی بر عهده دارند، در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گفتگو خواهد شد.

در این برنامه اخبار اقتصادی و علمی تهران به صورت ویژه اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی می شود. محوریت اصلی آن هم اقتصاد مقاومتی، کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان است. در «مرورگر ۱۳۳۲» با نخبگان علمی تهران و استان تهران گفتگو و به فناوری های روز و تکنولوژی روز پرداخته خواهد شد.

مهم ترین شاخصه این برنامه گفتگو با کارشناسان و مسئولان کشور برای پیگیری راهکارها و اقدامات سازمان ها در تحقق شعار سال است.

ایجاد سازوکارمناسب، ارتباط با سازمان ها ونهادهای مسئوول در استان تهران به منظور سرعت قسمتی در انعکاس رویدادها و جریان سازی مناسب و موثر رسانه از مهم ترین اهداف تولید این برنامه است که با هدف گذاری و پیگیری مستمر و دقیق در پرداختن به رویدادهای شهرها و روستاهای استان تهران به عنوان پایتخت ایران اسلامی با نگاه فرآیندی انجام می شود.


مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*